بالا بردن راندمان و عمر مفید کولر آبی

بالا بردن راندمان و عمر مفید کولر آبی

بالا بردن راندمان و عمر مفید کولر آبی

بالا بردن راندمان و عمر مفید کولر آبی

 

راهکارهای پیشنهادی بالا بردن راندمان مصرفی کولر آبی

نکته مهمی که وجود دارد مقدار مصرف آب کولر آبی می باشد که عددی در حدود ۳۰ تا ۴۵ لیتر در هر ساعت است، اگر فرض را بر آن بگیریم در حال حاضر در فصل گرم تابستان به سر می‌بریم و نیاز به روشن بودن ۲۴ ساعته کولر آبی داشته باشیم این عدد در کمترین حالت به ۷۲۰ لیتر در روز می‌رسد.

به کمتر از گرید A یا B راضی نشوید

 درجه های کیفی در مورد میزان مصرف برق و راندمان وکیفیت قطعات داخلی آن میباشد،پس در هنگامی که می‌خواهید کولر آبی با درجه کیفی A تا G را مقایسه کنید به برند موتور و کیفیت فلز به کار رفته در بدنه دقت کنید.

هزینه پرداختی شما در قبال دریافت کولر آبی با راندمان بالاتر کمی بیشتر از نمونه های معمولی و پرمصرف تر است اما به شما این اطمینان را می‌دهیم پس از گذشت چند ماه هزینه پرداختی شما در مبلغ قبض برقتان جبران خواهد شد.

کولر آبی

کولر آبی سلولزی را انتخاب کنید

در مورد اینکه پد سلولوزی و پوشال چه تفاوت هایی با هم دارند می توانید به مطلب تفاوت کولر آبی سلولزی و پوشالی مراجعه نمایید،اما برای رفع نگرانی شما به نکات مهم برای بالا بردن راندمان کولر آبی در نوع پوشال یا پد سلولوزی می‌پردازیم.

در مقایسه پد سلولوزی و پوشال این پد سلولوزی است که بالاترین راندمان مصرفی را دارد

راندمان حرارتی و مصرف آب پد سلولوزی

به دلیل اینکه پد سلولوزی از بافتی منظم و مستحکم تر از سلولز بهره می‌برد هوای ورودی به خوبی از بین منافذ این پد ها عبور می‌کند و هوای ورودی از کانال کولر خنک‌تر از هوای ورودی در حالت پوشالی است.

پس میتوان نتیجه گرفت پد سلولوزی به دلیل راندمان حرارتی بالاتر،دور موتور کمتری از کولر شما می‌طلبد و درنتیجه مصرف برق و آب کمتری برای شما دارد

از سایبان استفاده نمایید

اکثرأ محل نگهداری کولر های آبی در پشت بام خانه است،پس انتظار تابش و حرارت بالا،هم در محیط پیرامون کولر و هم در بدنه کولر را خواهیم داشت،شرکت هانرژی  کولر ابی در ابتدای کار بدنه و نگهدارنده پدسلولوزی یا پوشال را به رنگ آبی و سفید در می‌آورند.

سایبان کولر

انتخاب سایبان بهترین راه برای بالابردن راندمان کولر آبی

انواع سایبان جهت بالا بردن راندمان کولر آبی

دلیل استفاده از سایبان میزان جذب کنندگی و بازتابش حرارت و نور کم خورشید است،نمیتوان انتظار این را داشت در دمای کویر ما همان راندمان دمای منطقه ای همچون شیراز را داشته باشیم پس نیازمند تجهیزاتی برای ایجاد سایه کافی و مناسب سطح کولر هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of