تمیز کردن پشت قابلمه

تمیز کردن پشت قابلمه

چگونه می توانم چربی سوخته و علائم سوختگی را در پشت قابلمه ها تمیز کنم؟

این سوالی است خیلی ها با آن روبرو می شوند. بهتر است بعد از پختن و سرخ کردن غذا حتما تابه یا قابلمه تان را بشویید زیرا این سوختگی و روغن های اطراف آن می سوزند و سرسخت تر می شوند.

 

از ما خواسته شده است که بارها و بارها توضیح بدهیم که چگونه پشت قابلمه ها را تمیز کنیم. واقعیت این است که، ما تحقیقات زیادی انجام داده ایم تا موفق به کشف آن شدیم. آنچه ما انجام داده ایم، در مورد ۳ روش رایج برای تمیز کردن سوختگی پشت قابلمه ها بررسی شده و آنها را آزمایش کرده ایم.

 

دو روشی که ما برای استفاده از آنها انتخاب نکردیم عبارتند از: تمیز کردن با تمیز کننده اجاق گاز (می تواند ضمانت تابه شما را باطل کند و معمولاً بسیار خشن است و با سایر محصولات نیز می توان نتیجه مشابهی کسب کرد) و روش دوم خیساندن در نوشابه است. ما این را امتحان کردیم و نتایج به هیچ وجه جالب نبود، بنابراین ما تصمیم به حذف آن گرفتیم.

 

 

آنچه ما انجام دادیم، با سس قرمز ، کرم تارتار، جوش شیرین بود. ما از دو نوع قابلمه و تابه استفاده استفاده کردیم تا یک مرور کلی در مورد نحوه کار همه چیز به شما ارائه دهیم. من از تابه های استیل ضد زنگ و قابلمه های لعابی چدن استفاده کردم. این روش ها روی هر نوع تابه ای کار می دهد، قابلمه های تفلون حساس هستند بنابراین با احتیاط اینکار را انجام بدهید. همچنین، لطفاً از قرار دادن قابلمه های خود در ماشین ظرفشویی خودداری کنید. این کار می تواند آنها را به خوبی، به ویژه چدن و ​​تابه های تفلون را خراب کند. برای این کار همیشه از اسفنج نرم استفاده کنید، مخصوصاً روی قابلمه های چدن و ​​تفلون!

 

سس گوجه

سس کچاپ را در کف قابلمه ها استفاده کردم و حدود ۱۰ دقیقه آن را رها کردم. ظاهراً این کار روی قابلمه های مسی بسیار کار می دهد و می توان از رب گوجه فرنگی نیز استفاده کرد (استفاده عالی برای باقیمانده). بعد از ۱۰ دقیقه با اسفنج نرم کشیدم و نتایج هر دو قابلمه اصلاً خوب نبود. علائم سوختگی هنوز هم وجود داشت، اگرچه استیل ضد زنگ کمی روشن تر شده بود. چدن در مقابل تمیز کردن با سس کچاپ غیرقابل نفوذ بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of