وسایلی که خانه را کثیف می کند

مبل تخت خواب شو

هیچ دلیل واقعی برای صرفه جویی در اتاق با خرید یک مبل راحتی به جای یک تخت معمولی وجود ندارد.هر روز تخت خواب را تغییر بدهید و خواب کمتری در هر جا داشته باشید خوب نیست و کیفیت خواب شما نیز بد می شود. اگر می خواهید مبلمان جدید بخرید یک تخت منظم و یک تشک خوب خریداری کنید.

جمع آوری کیسه های پلاستیکی

ما اغلب کیسه های پلاستیکی را دور نمی ریزیم زیرا ممکن است به آن ها نیاز داشته باشیم. اما یک روز آن ها در کابینت به یک فاجعه تبدیل خواهند شد.

 

بهتر است کیسه های پلاستیکی را در یک جعبه کوچک نگهداری کنید و تعداد کیسه ها را محدود کنید تا تعداد آن ها در جعبه مناسب باشد. به جای نگه داشتن تعداد زیادی از کیسه های پلاستیکی، آن ها را بازیافت کنید.

تعداد زیادی جعبه

جعبه ها برای ذخیره وسایل و خرده ریزها مناسب هستند. ما اغلب از جعبه های بسیار زیادی استفاده می کنیم و حتی به یاد نداریم که در آن ها چه چیزی است. در نتیجه، برای پیدا کردن یک چیز وقت زیادی را هدر می دهید.

 

بنابراین بهتر است لباس ها در کمد ذخیره شوند که بتوانید به سرعت به آن ها دسترسی داشته باشید و چند جعبه بزرگ برای نگهداری چیزهایی که استفاده نمی کنید عالی است و روی جعبه ها آنچه را که نگه می دارید بنویسید.

چوب لباسی در سالن

چوب لباسی در سالن همیشه پر است، بهتر است تعداد گیره های آن را کم کنید و همیشه روی آن را مرتب و خلوت کنید.

جای مناسب برای کفش ها

برای نگهداری از کفش ها بهتر است از یک کمد دیواری بلند و بزرگ برای قرار دادن کفش ها استفاده کنید. که دسترسی به آن ها آسان باشد.

درون جا کفشی تان از بوگیر استفاده کنید.

قرار دادن آینه های بزرگ درون اتاق

آینه های بزرگ اتاق کوچک را بزرگتر نشان می دهد. با این حال آن ها نیاز به تمیز کردن منظم دارند اگر در اتاق بسیار آفتابی هستید، گرد و غبار به راحتی روی آینه دیده می شود.

 

بهتر است یک یا دو در از کمد دیواریتان آینه باشد و رنگ دیگر درهای کمد دیواری با رنگ دیوار اتاقتان مطابقت داشته باشد.

استفاده از رنگ روشن در سالن

رنگ روشن زودتر کثیف می شود و تمیز کردن آن مشکل است پس بهتر است از رنگ های کمی تیره تر استفاده کنید.

چوب لباسی های استیل

اگر لباس های شما روی چوب لباسی های استیل قرار می گیرند، باعث لیز خوردن بعضی لباس های ظریف شما می شوند و حتی باعث کش آمدن بعضی لباس ها می شوند این مشکل یکی از دلایل به هم ریختگی کمد لباس تان می شود.

استفاده از قفسه های باز در آشپزخانه

یکی از محبوب ترین چیزهایی که مردم در آشپزخانه خود دارند قفسه های باز است. متأسفانه گرد و غبار زیادی در آشپزخانه وجود دارد. و اغلب، گرد و غبار با چربی مخلوط می شود و برای تمیز کردن سخت است. این قفسه ها و چیزهایی که بر روی آنها قرار می گیرند باید مرتبا تمیز شوند، در غیر این صورت گرد و غبار واقعا قابل مشاهده خواهد بود. یکی دیگر از عوامل منفی حفظ مکان کاملا تمیز است زیرا شما نمی توانید چیزی را که می خواهید در این قفسه ها قرار دهید.

 

بهترین گزینه برای آشپزخانه کابینت بسته است. کابینت با درهای رنگ روشن انتخاب کنید.

انتخاب آینه بزرگ در حمام و دستشویی

انتخاب یک آینه بزرگ در بالای سینک حمام و دستشویی باعث می شود لکه های آب روی آینه بپاشد و سرویس بهداشتی کثیف به نظر برسد و باید چند بار در روز تمیز شود.

 

اگر آینه کوچکتری انتخاب کنید به مرتب و تمیز ماندن سرویس بهداشتی شما کمک می کند.

استفاده از لوسترهای تیره

لوسترهای تیره باعث می شوند که نور کمتری به فضا برسد و شما باید برق بیشتری در فضا روشن کنید. بنابراین بهتر است از پارچه یا شیشه های رنگ روشن برای لوسترتان استفاده کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of